top of page
Uzlīme rullī.jpg

Uzlīmes

Bieži vien jaunie un topošie uzņēmumi ar savu produktu, kā piemēram kosmētikas līnija, garšvielu ražotāji vai dažādu rokdarbu izgatavotāji nevēlas ieguldīties vizuālos un dārgos iepakojumos. Tādējādi uzlīme kļūst par vissvarīgāko reklāmas dizaina elementu, kad produktam pašam par sevi jāizceļas no citiem produktiem plauktā. Šādas uzlīmes var piedāvāt pircējiem kā atsevišķu produktu, piemēram, uzlikt uz burciņām ar konservantiem vai garšvielām, vai arī tās var izmantot, lai uzlabotu uzņēmuma produktu vizuālo pusi.

 

Uzlīmes ruļļos automātiskai līmēšanai.

Rullīša virziens, ko sauc arī par izvēršanas virzienu, attiecas uz uzlīmju orientāciju pred produktu. Automātiskai aplīmēšanai novietojums ir ļoti svarīgs. Pretējā gadījumā uzlīme uz produkta tiks uzlikta otrādi.

Uzlīmju materiāli:

  • Spīdīga plēve ar augstu izturību un noturību pret mitrumu un mehānisko slodzi ar universālu akrila līmi.

  • Glancēts papīrs iekštelpu produktiem ar universālu akrila līmi.

  • Sudraba krāsas plēve ar universālu akrila līmi, kas ir ideāli piemērota izmantošanai pārtikas un kosmētikas rūpniecībā.

 

  • Ruļļa serdes dieametri ir 70 un 46 mm.

Ruļļa pozīcija.png

Etiķetes

Apģērbu veikaliem un visiem, kas piedāvā izpārdošanas akcijas, iesakām izmantot uzlīmītes ar līmi easy-dot, lai izceltu produktus ar vislabākajām cenām. Pateicoties īpašajai līmei, uzlīmes ir atkārtoti lietojamas, un tās var noņemt no produkta, neatstājot nekādas pēdas.Uzlīmes (tostarp minētās easy-dot uzlīmes) ir lielisks risinājums visur, kur tiek meklēti vienkārši dekoratīvi elementi. Pārtikas uzņēmumi, kafejnīcas, veikali ar dekoratīviem priekšmetiem, vizuāli uzlabotu ar rokām iepakotu preci (piemēram, smaržīgu sveci vai ēdienu līdzņemšanai) vai radoši dekorētu dāvanu.​Uzlīmju funkcija ir palīdzēt organizēt darbu birojā vai rūpniecības nozarē. Profesionāli iekārtotām darba telpām bieži vien ir nepieciešama vienota vizuālā sistēma. Šī ir vēl viena joma, kurā uzlīmes ir ļoti noderīgas. Tās var būt, piemēram:

  • Brīdinājuma uzlīmes

  • Tehniskās apkopes uzlīmes

  • Maskēšanas uzlīmes

  • Plombēšanas uzlīmes, ko izmanto, lai nodrošinātu piekļuvi un aizsargātu izstrādājumu pret atvēršanu.

 

stikeri.png

Easy-dot uzlīmes ir noderīgs risinājums birojos vai rūpniecībā, kur uzlīmes ir vairākkārt jāpārvieto vai jānoņem, nebojājot virsmu. Īpašā līme ļauj veikt vairākas šādu darbību. Digitālā druka nodrošina košas krāsas un ātrus izgatavošanas termiņus. 

 

bottom of page